Bakırköy Belediyesi, 2021 faaliyet programı kapsamında asfalt serme yol bakım – onarım – yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Bakırköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen asfalt serme yol bakım – onarım – yenileme çalışmaları kapsamında ilçemizdeki tüm mahallelerde asfalt serme işlemi tamamlandı. Çalışma kapsamında yaklaşık 50 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Ana faaliyet hizmetlerimizden olan asfalt serme yol bakım – onarım – yenileme çalışmalarına çok önem veriyoruz. Hem yaya hem araç trafiği açısından dikkatlice yürüttüğümüz çalışmalarla imkanlar dahilinde 7/24 çalışan ekiplerimiz Bakırköyümüzde 132 cadde ve sokakta asfalt serme ve yol yapım çalışmaları yerine getirmiştir. Bakım – onarım çalışmalarımız ise aralıksız devam etmektedir. Tüm mahallelerimizin kapsayan bu çalışmaya ve başarıya imza atan, özveriyle Bakırköy’e hizmet eden tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.