Bakırköy Belediyesi ve Eray Kitabevi’nin beraber gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesiyle şehit ailelerinin çocuklarının her türlü kitap ve kırtasiye ihtiyaçları ücretsiz olarak sağlanacak.

 

Sosyal sorumluluk projesini kamuoyuna açıklayan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şunları ifade etti: ” Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Bakırköy’de 1 şubesi, Bahçelievler’de 2 şubesi bulunan Eray Kitabevi tarafından hayata geçirilen projeye göre tüm şehit ailelerimizin çocuklarının üniversite, KPSS, yardımcı kitap gibi her türlü kitap ve kırtasiye ihtiyaçları ücretsiz olarak sağlanacaktır. Bu ülke için canlarını feda eden şehitlerimizin ailelerinin yanında olmak bizim görevimiz. “

 

Belediye Başkanı Kerimoğlu sosyal sorumluluk projesinin detayları için  0 212 414 96 88 numaralı Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü telefonundan bilgi alınabileceğini ve projeye katkı sunmak isteyen hayırseverlerinde aynı numarayla irtibata geçebileceğini  sözlerine ekledi.