Son yıllarda çocuk ve gençlere yönelik istismar, şiddet, madde bağımlılığı, ihmal ve suça yöneltme vakalarındaki artışı ortadan kaldırmak amacıyla Bakırköy Belediyesi evsahipliğinde Türkiye’de bir ilk olan ÇİM(Çocuk İzleme Masası) Projesi 11 Nisan 2016-Pazartesi günü saat 14.00’de hayata geçiyor.

 

Bakırköy Kaymakamlığı, Bakırköy Belediye Başkanlığı, Çocuk Hakları Zirvesi ve Kalkınma  Derneği ile Uluslararası Lions Dernekleri 118-E Yönetim Çevresi Federasyonu işbirliğiyle başlayacak Bakırköy Çocuk İzleme Masası, Bakırköy Belediyesi Kütüphanesi binasından yürütülecek.

 

Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Çocuk Hakları Zirvesi ve Kalkınma Derneği Başkanı Ebrize Çeltikçi ve Uluslararası Lions Dernekleri 118-E Yönetim Çevresi Federasyonu Başkanı Yavuz Demirkan’ın da katılımıyla açılacak Bakırköy Çocuk İzleme Masası, ülkemizde bir ilk olacak.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu,  İstanbul’daki tüm sivil toplum örgütleri temsilcilerini ve duyarlı vatandaşları açılışa davet etti.

 

YER: Bakırköy Belediye Kütüphanesi(Fildamı Kültür Merkezi)(Çobançeşme Sokak, NO:7 Osmaniye-Bakırköy)

TARİH: 11 Nisan 2016-Pazartesi

SAAT: 14.00